ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ / PRIVACY POLICY

МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА / MOBILE APP

Адміністрація сервісу потокового онлайн радіо зобов'язується зберігати вашу конфіденційність в Інтернеті. Ми приділяємо велике значення для охорони наданих вами даних. Наша політика конфіденційності ґрунтується на вимогах Загального регламенту про захист персональних даних Європейського Союзу. Цілі, в яких ми збираємо персональні дані: покращення роботи нашого сервісу, здійснення контактів з відвідувачами даного сайту, розсилка новин електронною поштою, здійснення послуг, пов'язаних з напрямком діяльності даного сайту, для створення особистого профілю користувача на сайті в процесі авторизації, а так ж для наведених нижче дій.

Якщо у вас є будь-які питання, ви хотіли б поділитися пропозиціями щодо покращення Політики конфіденційності або Сервісу або іншим чином хотіли б зв'язатися з нами, будь ласка, зв'яжіться з нами, заповнивши контактну форму на  https://globalic.com.ua/ua /contact.html

1. МОБІЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ANDROID 

Ми вживаємо заходів для забезпечення безпечного поводження з будь-якою інформацією, яку надають нам наші користувачі, відповідно до цієї Політики конфіденційності. 

1.1 Зміни у політиці конфіденційності:

Ця Політика конфіденційності може бути змінена після випуску нових версій (оновлень) мобільних програм та додавання нових функцій до програм.

1.2 Збір інформації:

Ми не збираємо та не зберігаємо особисті дані наших користувачів. 

Анонімна інформація, яку ми можемо отримувати про наших користувачів зі сторонніх сервісів (таких як Google Analytics, Google Play та ін.), може включати: інформацію про встановлення (тип ОС, версія ОС), інформацію про пристрій (модель пристрою, версія ОС) та інформацію про користувача. дії.

Вся зібрана інформація є анонімною і використовується лише для моніторингу та аналізу використання Сервісу, а також для покращення та покращення Сервісу.

Ми свідомо не збираємо, не зберігаємо та не використовуємо особисту інформацію від дітей.

1.3 Потокове радіо (веб-радіо):

Щоб отримати Політику конфіденційності будь-якої станції у списку програми, зверніться на офіційну веб-сторінку цієї станції.

1.4 Фонове відтворення:

Програми можуть виконувати фонове відтворення, використовуючи функції ОС. Ви можете слухати радіо, одночасно виконуючи інші завдання на вашому пристрої.

1.5 Облікові записи користувачів:

Наші програми не використовують облікові записи користувачів. Наші програми не потребують введення особистих даних. Ми не збираємо інформацію про місцезнаходження користувачів.

1.6 Потокові сервери:

Наші програми є лише посередником між користувачем та серверами потокового мовлення. Програми не передають жодної інформації стороннім потоковим серверам.

1.7 Роздільна здатність READ_PHONE_STATE  PERMISSION :

Ця роздільна здатність використовується для зупинки відтворення потокового радіо при отриманні вхідного телефонного дзвінка та для відновлення відтворення після завершення телефонного дзвінка.

Ми не несемо відповідальності за наслідки використання наших програм, включаючи збої в роботі пристрою або програмного забезпечення.


ВАС ВСЕ ВЛАШТОВУЄ ?

Copyright © 2014- Globalic. Всі права захищені.

Приймаємо до оплати:   payment-icon