СПОСОБИ

ОПЛАТИ ПОСЛУ

Інформація 

Для початку Вам необхідно зробити замовлення Послуги, яка потрібна в  білінговій системі , після чого система виставить рахунок.

Якщо Ви хочете скористатися електронними платіжними системами, процедура оплати здійснюється не виходячи з білінг-системи. У більшості випадків, кошти зараховуються моментально, це означає, що Вам одразу прийдуть необхідні дані і Ви можете приступати до роботи.

Якщо оплата здійснювалася неелектронними способами, у цьому випадку Вам необхідно зв'язатися з фінансовим відділом та повідомити номер сплаченого рахунку, а також спосіб оплати яким Ви робили оплату.

Онлайн-банк Приват24 дозволяє здійснювати управління реальними банківськими рахунками, використовуючи інтернет-ресурс. За допомогою даної системи електронних платежів користувач із будь-якої точки планети в режимі онлайн, використовуючи мережу Інтернет, може користуватися комплексом банківських послуг цілодобово протягом усього тижня. Система Приват24 дозволяє легко і зручно здійснювати режимі реального часу близько 80% операцій, до виконання яких потрібно було б у банку.
Онлайн РАХУНОК дозволяє здійснювати управління реальними банківськими рахунками, використовуючи інтернет-ресурс. За допомогою даної системи електронних платежів користувач із будь-якої точки планети в режимі онлайн, використовуючи мережу Інтернет, може користуватися комплексом банківських послуг цілодобово протягом усього тижня. Система рахунків дозволяє легко і зручно здійснювати режимі реального часу близько 80% операцій, до виконання яких треба було б у банку.
 
LiqPay - це універсальна платіжна система, що дозволяє всім підприємцям проводити прийом платежів на сайтах. З її допомогою фізичні особи можуть переказувати кошти на картку Visa або переказувати гроші іншому користувачеві. Для цього необхідно буде знати лише номер мобільного телефону. Платіжна система LiqPay дозволяє здійснювати моментальні платежі, використовуючи банківські картки MasterCard та Visa. Для здійснення моментальних платежів у цій платіжній системі вам знадобиться лише банківська картка та мобільний телефон.
 Qiwi Гаманець дозволяє здійснювати оплату за товари та послуги 1600 найменувань, включаючи: мобільний зв'язок, Інтернет, комунальні розрахунки, телебачення, банківські послуги, електронну комерцію та ін. Зареєструвати Qiwi Гаманець можна безпосередньо на сайті платіжної системи. Для цього потрібно ввести номер мобільного телефону та дати згоду на умови оферти. Поповнення Qiwi Гаманець відбувається за допомогою банкоматів, банківських переказів та карт, інтернет-банкінгу, електронних грошей, терміналів, переказу з рахунку мобільного телефону та спеціальних ваучерів.

 


БАЖАЄТЕ СТАТИ ПАРТНЕРОМ?

Copyright © 2014- Globalic. Всі права захищені.

Приймаємо до оплати:   payment-icon